Działka do wynajęcia Poznań Głogowska

Poznań,
Cena:
5400 PLN
Powierzchnia:
1500 m2
Cena za m2:
3.6 PLN
Ujęcie wody:
miejskie
Rodzaj kanalizacji:
miejska

Opis nieruchomości

Do wynajęcia nieruchomość gruntowa - niezabudowana, złożona z działki gruntu o łącznej powierzchni 1500 m2.Możemy powiększyć tę powierzchnię do 5000 m2.

Nieruchomość położona w Poznaniu bezpośrednio przy ulicy Głogowskiej, w odległości 700 metrów od zjazdu na autostradę A2.
Działka położona bezpośrednio przy ulicy asfaltowej, nieruchomość ogrodzona, teren płaski, uzbrojenie w energię elektryczną.

Grunt jest nieutwardzony, ogrodzony.. Jeśli potencjalny najemca będzie chciał objąć taką nieruchomość, cena to 3.60 zł plus vat za 1 m2. Właściciel może wykonać na swój koszt utwardzenie gruntu, ogrodzenie, bramy wjazdowe, rozprowadzenie elektryki i oświetlenia, podłączenie do zrzutu ścieków ,wówczas cena za 1m2  to około 5,5 zł plus vat za 1m2. Niemniej wymaga to ustaleń indywidualnych w zależności od wykonanych prac i terminów umowy najmu.

Zdjęcia przedstawiają działkę niezagospodarowaną, oraz działki już wynajęte, zagospodarowane przez wynajmującego na zlecenie najemców.

Dookoła tereny przeznaczone i wykorzystywane przez firmy, głównie handlowo-usługowo. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się firma wypożyczająca ogrodzenia budowlane oraz firma handlująca kamperami.

Naprzeciwko lokalizacji powstał salon VW Krotoski & Cichy, Auchan, Leroy Merlin, McDonald’s, Galeria A2, Agata Meble. Obok działa szkoła doskonalenia jazdy Skoda Polska, duża hurtownia AGD, drukarnia, salon wyposażenia wnętrz.

Dla nieruchomości w roku 2008 wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie salonu samochodowego wraz z serwisem, magazynem i częściami socjalnymi. Powierzchnia zabudowy max. 40 %, szerokość elewacji frontowej do 110 m, wysokość do dwóch kondygnacji, wysokość do gzymsu 8,5 m, dach płaski.

Cele biznesowe to wynajem, głównie długoterminowy, właściciel rozpatrzy każdą sensowną biznesowo propozycję. 

Ofertę przygotował

Grzegorz Reder

Doradca ds. nieruchomości

Biuro nieruchomości - AJLAND Real Estate (marka należąca do AJ Nieruchomości - Adam Jasiński)
60-321 Poznań
ul. Świerzawska 7/5

NIP: 778 138 36 59

REGON: 301111235

Ubezpieczenie nr polisy OC:
PON 00008192 PZU
phonefacebookenvelopelinkedinyoutube-playinstagram