Atrakcyjna działka inwestycyjna przy A2!

Poznań,
Cena:
1209000 PLN
Powierzchnia:
2486 m2
Cena za m2:
486.32 PLN
Ujęcie wody:
miejskie
Rodzaj kanalizacji:
miejska
Link do filmu:

Opis nieruchomości

Poszukujesz nieruchomości gruntowej na cele inwestycyjne, działalność usługową lub nowoczesne biuro?
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki zlokalizowanej przy głównej trasie - ul. Głogowskiej, zaledwie 3km od zjazdu A2.
:: CHARAKTERYSTYKA ::

Działka o powierzchni 2486 mkw, posiada nieregularny, podłużny kształt, z najdłuższym bokiem wynoszącym ok. 142 m.
Nieruchomość jest niezabudowana i nieogrodzona, zlokalizowana przy utwardzonej drodze - ul. Zamysłowskiej, w pełni uzbrojonej: w gaz, wodę, prąd i kanalizację, znajdującej się bezpośrednio wzdłuż jednej z głównych ulic Poznania - ul. Głogowskiej.

Działka posiada duży potencjał inwestycyjny, dzięki bliskiej odległości do Centrum Poznania oraz Węzła - Poznań/Komorniki - A2/DK5 - jest idealnym,
wyeksponowanym miejscem pod usługę przy wjeździe do miasta.
Dodatkowo lokalizacja ma strategicznie duże znaczenie w układzie transportowym Poznania, gdzie odcinek drogi od autostrady A2 do węzła Górczyn został zmodernizowany i spełnia reprezentacyjną część przedmieść.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa, usługowa, zagospodarowane tereny zielone podnoszące wartość terenu oraz szczególny wyróżnik oferty - bliskie sąsiedztwo obszaru Szacht z licznymi stawami, urokliwymi ścieżkami spacerowymi i nowo powstałym parkiem.

:: ATUTY ::

Kształt oraz charakter działki daje wiele możliwości aranżacyjnych. Adres nieruchomości jest popularny wśród osób poszukujących miejsca pod działalność gospodarczą blisko centrum Poznania, z doskonałą komunikacją, infrastrukturą i jednoczesnym poczuciem kameralności, spokoju i ciszy. Mieszkalny willowy charakter sąsiednich terenów podkreśla klimat dzielnicy Świerczewo, a sąsiadujący Park Szachty zaprasza mieszkańców do licznych spacerów.

:: LOKALIZACJA ::

Świerczewo to bezpieczna, zielona dzielnica z pełnym zapleczem handlowo-usługowym i doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. W zasięgu ręki znajduje się Szkoła Podstawowa nr 4, przedszkole, żłobek, sklep Dino, Lidl, Biedronka.
Nieruchomość zlokalizowana jest przy przystanku autobusowym linii 149,180,610,616,702,703,704,705,707 i 710, 20 min pieszo od pętli tramwajowej i autobusowej -Górczyn oraz Dworca Górczyn z podmiejską koleją. Ważnym aspektem jest również szybki dostęp do wjazdu na Autostradę A2 - ok. 3 km.
W bliskim sąsiedztwie znajduje się park Szachty, który został na nowo zaaranżowany licznymi trasami dla spacerowiczów i rowerzystów wśród stawów i terenów zielonych z wyróżniającą się wieżą widokową, z której można podziwiać panoramę Poznania.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

: Oferta dostępna tylko u Nas. ::
:: Bezpłatnie badamy zdolność kredytową i pomagamy w procesie uzyskania kredytu ::

Ofertę przygotował

Paulina Stachowska

Agent nieruchomości

Biuro nieruchomości - AJ Nieruchomości
60-321 Poznań
ul. Świerzawska 7/5

NIP: 778 138 36 59

REGON: 301111235

Ubezpieczenie nr polisy OC:
48226206 Concordia
phonefacebookenvelopelinkedinyoutube-playinstagram