Dom w atrakcyjnej lokalizacji - Grunwald

Poznań,
Cena:
1300000 PLN
Powierzchnia:
143 m2
Liczba pokoi:
6
Cena za m2:
9090.91 PLN
Ilość pięter:
1
Rok budowy:
1960
Ujęcie wody:
miejskie
Rodzaj kanalizacji:
miejska

Opis nieruchomości

Drodzy Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży willi jednorodzinnej w atrakcyjnej części Starego Grunwaldu - przy ulicy Pogodnej.

:: CHARAKTERYSTYKA ::

Działka o powierzchni 848 mkw jest idealną lokalizacją dla osób poszukujących nieruchomości o funkcji mieszkalnej jednorodzinnej lub mieszkalno-usługowej/produkcyjnej. Charakter zabudowy, historia miejsca, wielkość działki i powierzchni użytkowej oraz możliwość wykorzystania na cele prowadzenia działalności gospodarczej sprawiają, że nieruchomość posiada duży potencjał adaptacyjny i rozwojowy.

Oferowana nieruchomość składa się z willi jednorodzinnej o powierzchni 143mkw, garażu, a także zakładu produkcyjnego o powierzchni 354,4 mkw, w tym 150 mkw - powierzchni produkcyjnej i 204 mkw powierzchni magazynowej.

Budynek mieszkalny ma prostą, klasyczną formę, umożliwiając tym samym przeprowadzenie metamorfozy w moderną bryłę, zgodną z ówczesnym trendem.

Układ domu jest funkcjonalny i przestrzenny, zawierający wygodną strefę dzienną z przestronną kuchnią, salonem, jadalnią oraz sypialniami.

Metraż składa się z:

PARTER:

- wiatrołap,
- kuchnia - ok. 14,5 mkw,
- salon - ok. 17,6 mkw,
- jadalnia - ok. 19,3 mkw,
- łazienka -ok. 4,7mkw.

PIĘTRO:

- sypialnia nr 1 - ok. 20,5 mkw,
- sypialnia nr 2 - ok. 15 mkw,
- gabinet - ok. 12 mkw,
- łazienka - ok.4,7 mkw,
- dwa balkony,
- pokój gospodarczy.

Budynek jest podpiwniczony - z pralnią, suszarnią i pomieszczeniami gospodarczymi.

Czynnikiem wyróżniającym jest zastosowanie na podłogach deski ułożonej na jodełkę francuską oraz ekspozycja okien na stronę zachodnią i wschodnią.
Do budynku mieszkalnego przynależy garaż, miejsce na odpady, duży wjazd z podwórzem mogący spełniać rolę dużego ogrodu, sadu lub parkingu.

Przy frontowej ścianie działki znajduje się reprezentacyjny mały ogród.

Dodatkową zaletą nieruchomości jest wraz z funkcją mieszkalną, wpisana w ewidencji funkcja przemysłowa. W tylnej części działki zlokalizowany jest podpiwniczony zakład przemysłowy z możliwością zaadaptowania na cele usługowe, biurowe, magazynowe i nieuciążliwego przemysłu.

:: ATUTY ::

Dom zlokalizowany jest na dużej i ustawnej działce, wyróżniającą się powierzchnią na tle sąsiednich nieruchomości. Lokalizacja jest popularna wśród osób poszukujących miejsca na swój wymarzony dom lub działalność gospodarczą w centrum Poznania, z doskonałą komunikacją, infrastrukturą i jednoczesnym poczuciem kameralności, spokoju i ciszy. Mieszkalny willowy charakter sąsiednich terenów, czyni oferowaną nieruchomość prestiżowym adresem.
Na przeciwko nieruchomości znajdują się tereny zielone wraz z szpalerem jesionów, pięknie przebarwiających się jesienią na kolor żółty.

Chcesz zobaczyć już teraz oferowaną nieruchomość i jej zieloną okolicę? Zapraszamy na nasz film z lotu ptaka!

:: LOKALIZACJA ::

Stary Grunwald to bezpieczna, zielona dzielnica z pełnym zapleczem handlowo-usługowym i doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej.
Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Pogodnej, 800 m od przystanku tramwajowego linii nr 1,13 i 15, 300 m od przystanku autobusowego, kompleksu handlowego sieci Lidl, Netto, a także wielu punktów edukacyjnych, w tym Liceum Ogólnokształcącego nr XI, International School of Poznań i Szkoły Podstawowych nr 90.
W bliskim sąsiedztwie znajduje się park Jana Kasprowicza i Jana Heweliusza z elementami edukacyjnymi oraz Lasek Marceliński.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Oferta dostępna tylko u nas.

Ofertę przygotował

Adam Jasiński

Pośrednik nieruchomości

Numer licencji 21475

Biuro nieruchomości - AJ Nieruchomości
60-321 Poznań
ul. Świerzawska 7/5

NIP: 778 138 36 59

REGON: 301111235

Ubezpieczenie nr polisy OC:
48226206 Concordia
phonefacebookenvelopelinkedinyoutube-playinstagram