Dom z potencjałem przy ul. Leszczyńskiej!

Poznań,
Cena:
765000 PLN
Powierzchnia:
123 m2
Liczba pokoi:
5
Cena za m2:
6219.51 PLN
Ilość pięter:
1
Rok budowy:
1970

Opis nieruchomości

Drodzy Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej części Świerczewa - przy ulicy Leszczyńskiej.
Poszukujesz charakterystycznego miejsca z dobrym dojazdem dla swojej działalności gospodarczej? A może wymarzonego domu w bezpiecznej i zielonej okolicy? Dobrze trafiłeś, ulica Leszczyńska przy której znajduje się oferowana nieruchomość, posiada swój unikatowy klimat, zdobi ją aleja drzew zmieniających się o każdej porze roku i jest znanym adresem na mapie Poznania.

:: CHARAKTERYSTYKA ::

Działka o powierzchni 398mkw wraz z nieruchomością w zabudowie bliźniaczej posiada duży potencjał adaptacyjny i rozwojowy, dając możliwość wykorzystania lokalu na cele mieszkalne, ale także i pod biurowe, czy usługowe.

Budynek mieszkalny o powierzchni 123 mkw ma prostą, klasyczną formę, umożliwiając tym samym przeprowadzenie metamorfozy w moderną bryłę, zgodną z ówczesnym trendem.

Układ domu jest funkcjonalny i przestrzenny, zawierający wygodną strefę dzienną z przestronną kuchnią z widokiem na ogród.

Nieruchomość składa się z:

PARTERU:

- wiatrołapu,
- kuchni,
- salonu,
- łazienki;

PÓŁPIĘTRA:

- pokoju dziennego,
- łazienki;

PIĘTRA:

- sypialni nr 1,
- sypialni nr 2.

Zintegrowaną częścią obiektu jest garaż.

Czynnikiem wyróżniającym jest możliwość wjazdu na teren posesji z dwóch stron - od ulicy Leszczyńskiej oraz Szamocińskiej, dając szansę tym samym stworzenia w tylnej części działki parkingu.

Aktualnie elewacja prawej części zabudowy bliźniaczej jest w trakcie modernizacji, podnosząc jednocześnie wizualną wartość całego obiektu.

:: ATUTY ::

Dom zlokalizowany jest na ustawnej działce, posiadającej wiele możliwości adaptacyjnych. Adres nieruchomości jest popularny wśród osób poszukujących miejsca na swój wymarzony dom lub działalność gospodarczą blisko centrum Poznania, z doskonałą komunikacją, infrastrukturą i jednoczesnym poczuciem kameralności, spokoju i ciszy. Mieszkalny willowy charakter sąsiednich terenów podkreśla klimat dzielnicy Świerczewo, a sąsiadujący Park Szachty zaprasza mieszkańców do licznych spacerów.

:: LOKALIZACJA ::

Świerczewo to bezpieczna, zielona dzielnica z pełnym zapleczem handlowo-usługowym i doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. W zasięgu ręki znajduje się Szkoła Podstawowa nr 4, przedszkole, żłobek, sklep Dino, Lidl, Biedronka.
Nieruchomość zlokalizowana jest przy przystanku autobusowym linii 175, 15 min pieszo od pętli tramwajowej i autobusowej -Górczyn oraz Dworca Górczyn z podmiejską koleją. Ważnym aspektem jest również szybki dostęp do wjazdu na Autostradę A2 - ok. 4 km.
W bliskim sąsiedztwie znajduje się park Szachty, który został na nowo zaaranżowany licznymi trasami dla spacerowiczów i rowerzystów wśród stawów i terenów zielonych z wyróżniającą się wieżą widokową, z której można podziwiać panoramę Poznania.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

: Oferta dostępna tylko u Nas. ::
:: Bezpłatnie badamy zdolność kredytową i pomagamy w procesie uzyskania kredytu ::

Ofertę przygotował

Paulina Stachowska

Agent nieruchomości

Biuro nieruchomości - AJ Nieruchomości
60-321 Poznań
ul. Świerzawska 7/5

NIP: 778 138 36 59

REGON: 301111235

Ubezpieczenie nr polisy OC:
48226206 Concordia
phonefacebookenvelopelinkedinyoutube-playinstagram