Działka budowlana w Kruszewni pod Poznaniem

Kruszewnia,
Cena:
325000 PLN
Powierzchnia:
1212 m2
Cena za m2:
268.15 PLN
Rodzaj kanalizacji:
miejska

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana na obszarze gminy Swarzędz, w miejscowości Kruszewnia. Działka usytuowana jest na osiedlu domków jednorodzinnych. Teren jest objęty obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego.

:: OKOLICA ::
Miejscowość Kruszewnia jest doskonałym miejscem dla osób ceniących ciszę i spokój, bez rezygnacji z bliskości centrów większych miast. Niedalekie sąsiedztwo Swarzędza i Poznania sprawia, że nieruchomość zapewnia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych usług, takich jak przedszkola, szkoły, sklepy, a także innych atrakcji.

W pobliżu nieruchomości mieści się bardzo dobrze rozwinięta infrastuktura drogowa, lokalizacja usytuowana w pobliżu drogi krajowej nr 92 (łącząca Poznań z Warszawą), drogi ekspresowej S5 (węzeł Kleszczewo), a także autostrady A2 (węzeł Poznań Wschód). Gmina Swarzędz oferuje bardzo bogatą ofertę transportu publicznego (linia autobusowa łączy Kruszewnie z pobliskim Swarzędzem i Poznaniem). Ponadto przez Swarzędz przebiega linia kolejowa Berlin-Poznań-Warszawa.

Duża powierzchnia całkowita działki tj. 1212 mkw, o froncie ok. 30 m. i głębokości 42 m., sprawia że nieruchomość zapewnia doskonałe miejsce do indywidualnego zagospodarowania przestrzeni.

:: MEDIA ::
Prąd - przy działce
Woda - przy działce
Gaz - przy działce
Kanalizacja - przy działce

Nieruchomość położona jest w pięknej okolicy, przy lesie w niedalekiej odległości od jeziora.
Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową. Lokalizacja oferuje szeroko rozbudowane media tj. elektryczność, woda, gaz, kanalizacja, prąd.

Ponadto bezpłatnie badamy zdolność kredytową i pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności w całym procesie kredytowym.
Oferta dostępna tylko u nas.

Ofertę przygotował

Adam Jasiński

Pośrednik nieruchomości

Numer licencji 21475

Biuro nieruchomości - AJ Nieruchomości
60-321 Poznań
ul. Świerzawska 7/5

NIP: 778 138 36 59

REGON: 301111235

Ubezpieczenie nr polisy OC:
48226206 Concordia
phonefacebookenvelopelinkedinyoutube-playinstagram