Działka w Gruszczynie

Gruszczyn,
Cena:
535000 PLN
Powierzchnia:
1700 m2
Cena za m2:
314.71 PLN
Ujęcie wody:
miejskie
Rodzaj kanalizacji:
miejska

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą luksusowej działki budowlanej usytuowanej na obszarze gminy Swarzędz, w miejscowości Gruszczyn. Działka ulokowana jest na osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Katarzyńskiej. 

:: Miejscowość Gruszczyn należy do prestiżowej dzielnicy Swarzędza, lokalizacji która tworzy idealną enklawę dla osób ciszę i spokój ….bez rezygnacji z bliskości centrów większych miast. Dzięki czemu jest to idealne miejsce dla osób pracujących w mieście i chcących odpocząć z dala od jego zgiełku. Omawiana nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji ze względu na dojazd. 
Niedalekie sąsiedztwo Swarzędza i Poznania sprawia, że nieruchomość zapewnia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych usług, takich jak przedszkola, szkoły, sklepy, a także innych atrakcji. 
Sama nieruchomość położona jest w odległości 100 metrów od popularnej Stajni Podkowa, 250 metrów od lasu oraz 5 minut drogi pieszej od jeziora Swarzędzkiego. 

Lokalizacja zapewnia bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową, w 3 minuty drogi autem znajdziesz się na drodze krajowej nr 92 (łączącą Poznań z Warszawą), drogi na którą wjedziesz na autostradę A2 (węzeł Poznań wschód). 
Gmina Swarzędz oferuje bardzo bogatą ofertę transportu publicznego (linia autobusowa łączy Gruszczyn z pobliskim Swarzędzem, Kobylnicą czy Poznaniem). Ponadto przez Swarzędz przebiega linia kolejowa Berlin-Poznań-Warszawa. 

Duża powierzchnia całkowita działki tj. 1700 mkw, o szerokości 24 metry i głębokości 73 metry tworząc regularny prostokąt, sprawia że nieruchomość zapewnia doskonałe miejsce do indywidualnego zagospodarowania przestrzeni. 

: Zalety nieruchomości :

+ Idealna lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Swarzędza 
+ Bliskość przyrody (las, jezioro)
+ bardzo dobry dojazd pod względem komunikacyjnym 

: Dodatkowe informację :
Posiadamy pełną dokumentacje nieruchomości.
Ponadto bezpłatnie badamy zdolność kredytową i pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności w całym procesie kredytowym.

Oferta dostępna tylko u nas, na zasadach umowy wyłączności.

Biuro nieruchomości - AJ Nieruchomości
60-321 Poznań
ul. Świerzawska 7/5

NIP: 778 138 36 59

REGON: 301111235

Ubezpieczenie nr polisy OC:
48226206 Concordia
phonefacebookenvelopelinkedinyoutube-playinstagram