Działka z warunkami zabudowy w Kostrzynie Wlkp!

Kostrzyn,
Cena:
135000 PLN
Powierzchnia:
687 m2
Cena za m2:
195.94 PLN
Ujęcie wody:
miejskie

Opis nieruchomości

Poszukujesz oferty z potencjałem? Przestrzeni, ciszy, szansy odpoczynku od zgiełku miasta i jednocześnie szybkiego dojazdu do Poznania? Polecam na sprzedaż wyjątkową działkę z warunkami zabudowy w zielonej części Kostrzyna Wielkopolskiego.

:: CHARAKTERYSTYKA ::

Działka o powierzchni 687 mkw i froncie ok. 28 m ma regularny, prostokątny kształt.

Aktualnie nieruchomość posiada warunki zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego - z powierzchnią zabudowy do 260 mkw, dwóch kondygnacji naziemnych z poddaszem użytkowym i maksymalnej elewacji frontowej - do 18 m.

Działka zlokalizowana jest przy wewnętrznej, utwardzonej drodze, w której przechodzą pełne media: prąd, woda i gaz.

:: ATUTY ::

Oferowana działka znajduje się w Kostrzynie Wielkopolskim na terenie nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Optymalne parametry warunków zabudowy oraz pełne uzbrojenie, umożliwią Tobie zaprojektowanie wymarzonego domu bez ukrytych kosztów! Kostrzyn Wlkp. jest coraz częściej wybieranym adresem, gdzie dużym atutem jest bliskość Drogi Krajowej nr 92 i możliwość dotarcia do Poznania nawet w 25 min.

:: LOKALIZACJA ::

Działka zlokalizowana jest w północnej części gminy - 2 km od centrum Kostrzyna, 8 km od Swarzędza i 23 km od Poznania z komfortowym dojazdem do Poznania trasą DK nr 92 lub w 20 min połączeniem kolejowym. W pobliżu znajduje się pełne zaplecze punktów handlowo-usługowych - sklep Biedronka, Tesco, szkoły podstawowe oraz dworzec kolejowy.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Oferta dostępna tylko u nas.

Ofertę przygotował

Paulina Stachowska

Agent nieruchomości

Biuro nieruchomości - AJLAND Real Estate (marka należąca do AJ Nieruchomości - Adam Jasiński)
60-321 Poznań
ul. Świerzawska 7/5

NIP: 778 138 36 59

REGON: 301111235

Ubezpieczenie nr polisy OC:
PON 00008192 PZU
phonefacebookenvelopelinkedinyoutube-playinstagram