Uzbrojona budowlana działka z MPZP!

Wierzeja,
Cena:
113900 PLN
Powierzchnia:
1199 m2
Cena za m2:
95 PLN
Ujęcie wody:
miejskie

Opis nieruchomości

Poszukujesz działki z potencjałem? W spokojnym, zielonym miejscu?
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej zlokalizowanej w Wierzei z dogodnym dojazdem do Poznania.

Działka o powierzchni ok. 1199 mkw i froncie 24m znajduje się w części mieszkalnej o rozproszonej zabudowie. Płaski teren przy utwardzonej drodze, posiada pełne media: prąd, wodę i kanalizację.

Dużym walorem działki jest uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, wskazujący oferowaną działką pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Zgodnie z wytycznymi możliwa powierzchnia zabudowy wynosi max 299 mkw.

:: ATUTY ::

Oferowana działka znajduje się w Wierzei - w zacisznej części gminy Duszniki, w której odnajdziesz szansę na odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Duża powierzchnia oraz polityka planowania przestrzennego gminy zwiększają potencjał nieruchomości i wartość inwestycyjną, natomiast pełne uzbrojenie działki umożliwi Tobie budowę wymarzonego domu jeszcze w tę wiosnę!

:: LOKALIZACJA ::

Działka zlokalizowana jest w miejscowości Wierzeja, w gminie Duszniki - 2 km od Grzebieniska, 8 minut od miejscowości Buk i 28km od Poznania. Nieruchomość posiada dogodny dojazd do centrum miasta DK 97 i DW 307.

Dodatkowym atutem są tereny leśne oraz szybki dojazd - nawet w 10 min do Jeziora Niepruszewo.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Oferta dostępna tylko u nas.

Ofertę przygotował

Paulina Stachowska

Agent nieruchomości

Biuro nieruchomości - AJ Nieruchomości
60-321 Poznań
ul. Świerzawska 7/5

NIP: 778 138 36 59

REGON: 301111235

Ubezpieczenie nr polisy OC:
48226206 Concordia
phonefacebookenvelopelinkedinyoutube-playinstagram