Wyjątkowa działka z możliwością podziału!

Rokietnica,
Cena:
649750 PLN
Powierzchnia:
2599 m2
Cena za m2:
250 PLN
Ujęcie wody:
miejskie

Opis nieruchomości

Poszukujesz działki z potencjałem? W zacisznym, zielonym miejscu z doskonałym dojazdem do Poznania? Polecam na sprzedaż działkę budowlaną na pograniczu Rokietnicy i Kiekrza.

:: CHARAKTERYSTYKA ::

Działka o powierzchni 2599 mkw i froncie ok. 21 m ma regularny, prostokątny kształt. Teren ten jest w trakcie uchwalania Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, w którym zaproponowano oferowany obszar pod teren o funkcji mieszkalnej jednorodzinnej z możliwością zabudowy nawet do 200 mkw oraz wtórnym podziałem działek o minimalnej powierzchni ok. 750 mkw. Projekt wytyczył możliwość podziału dwóch działek o powierzchni ok. 1100 mkw z dojazdem od dwóch stron - ulicy Polnej i wytyczonej drogi wewnętrznej od południowej strony.

Aktualnie nieruchomość posiada warunki zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego - z powierzchnią zabudowy do 120 mkw.

Działka zlokalizowana jest przy ul. Polnej, należącej do gminy, w której niedalekim sąsiedztwie przechodzą pełne media: prąd, woda, kanaliza, gaz.

:: ATUTY ::

Oferowana działka znajduje się w Rokietnicy, aktualnie w jednej z bardziej atrakcyjnych lokalizacji. Otwarcie Zachodniej Obwodnicy Poznania oraz szybkie połączenie kolejowe sprawiają, iż ta jest coraz chętniej wybieraną miejscowością pod Poznaniem. Powierzchnia działki oraz polityka planowania przestrzennego gminy zwiększają potencjał nieruchomości i wartość inwestycyjną. Rokietnica posiada również duże walory rekreacyjne, kulturalne i sportowe, szerokie zaplecze usługowe - z placówką szkolną, przedszkolną i licznymi punktami handlowymi w Kiekrzu i Rokietnicy. Wyjątkowym atutem jest również bliskość Jeziora Kierskiego, stanowiącego miejsce licznych spacerów mieszkańców gminy i Poznania.

:: LOKALIZACJA ::

Działka zlokalizowana jest w południowej części Rokietnicy - z komfortowym dojazdem do Poznania trasą S11. Oferowana nieruchomość znajduje się 18 km do Lotniska Ławica oraz 15 min do zjazdu A2. Dodatkowo istnieje możliwość dojazdu do miasta koleją regionalną w 15 min oraz podmiejskimi autobusami nr 832 i 834.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Oferta dostępna tylko u nas.

Ofertę przygotował

Paulina Stachowska

Agent nieruchomości

Biuro nieruchomości - AJLAND Real Estate (marka należąca do AJ Nieruchomości - Adam Jasiński)
60-321 Poznań
ul. Świerzawska 7/5

NIP: 778 138 36 59

REGON: 301111235

Ubezpieczenie nr polisy OC:
PON 00008192 PZU
phonefacebookenvelopelinkedinyoutube-playinstagram