Kariera

Kilka słów o nas

Cały nasz zespół ma poczucie, że to czym się zajmujemy na co dzień, faktycznie robi różnice w życiu naszym oraz naszych klientów. W AJ Nieruchomości tworzymy zgrany, pełen energii zespół fachowców, którzy w doskonałej atmosferze stale rozwijają swoje wrodzone umiejętności i realizują marzenia.

Kogo poszukujemy ?

Zapraszamy do nas przede wszystkim ambitne i pracowite osoby, dla których zdolność nawiązywania i utrzymywania relacji z ludźmi niestanowi problemu. Stawiamy na osoby pogodne, dobrze zorganizowane oraz samodzielne.

Praca która cieszy ?

AJ Nieruchomości to miejsce z doskonałą atmosferą, gdzie pracują wspaniali, wartościowi ludzie wykonujący z pełnym zaangażowaniem swoje obowiązki. Nasza firma prezentuje bogate ponad 12 letnie doświadczenie, skuteczny marketing oraz rozpoznawalną, silną markę.

Oferujemy wysokie wynagrodzenie, dzięki sprawdzonemu systemowi prowizyjnemu i motywacyjnemu. Miła atmosferę i zgrany zespół tworzymy dzięki częstym imprezom integracyjnym.

Jak wygląda początek ?

Dla wszystkich osób, które niezależnie czy pracowały wcześniej na rynku nieruchomości czy też dopiero zaczynają przygotowaliśmy kilka etapów rozwoju.

Pierwszy etap to wdrożenie czyli zapoznanie się z zespołem, miejscem pracy, historią oraz ogólna ofertą firmy AJ Nieruchomości.

Kolejne kroki to etap rozwoju pod względem sposobów pozyskiwania ofert nieruchomości, prowadzenia rozmów, negocjacji z klientami oraz poznanie dokumentów i narzędzi niezbędnych do pracy.

Dalszy krok to etap większej swobody działania, ale nadal może Agent nieruchomości liczyć na pełne wsparcie. Sam przygotowuje oferty, organizuje swój czas, pozyskuje oferty, spotyka się z klientami i organizuje transakcje.

Kolejnym etapem rozwoju już zaawansowany jest możliwość negocjacji zwiększenia wynagrodzenia i podjęcia współpracy partnerskiej.

Wyślij CV + zdjęcie na adres

praca@aj.nieruchomosci.pl​