HOME
 - 
Sprzedaj

Oszczędzaj czas, energię i pieniądze, dzięki przemyślanej strategii sprzedaży nieruchomości

Brak czasu, pośpiech, nieznajomość rynku, słaby marketing - to najczęstsze i najdroższe pułapki na rynku nieruchomości. Pomożemy Ci je pewnie ominąć, przejmując od A do Z Twoje obowiązki związane ze sprzedażą nieruchomości.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli:

 • Nie masz czasu na przygotowanie nieruchomości
  do sprzedaży
 • Nie chcesz samodzielnie zajmować się sprzedażą
  i wolisz to oddelegować
 • Nie wiesz, w jaki sposób przygotować ofertę sprzedaży nieruchomości, aby wzbudzić zainteresowanie potencjalnych nabywców i uzyskać korzystną cenę
 • Brakuje Ci doświadczenia i wiedzy na temat rynku,
  aby właściwie wycenić nieruchomość i poprowadzić ewentualne negocjacje
 • Chcesz pozbyć się obowiązków związanych ze sprzedażą nieruchomości: zbierania dokumentów, umawiania spotkań, przygotowania i promocji oferty
 • Potrzebujesz profesjonalnej obsługi, która od A do Z zajmie się procesem sprzedaży
 • Chcesz pozbyć się stresu w związku z koniecznością sprzedaży i uwolnić swoje zasoby czasowe…
...to znaczy, że potrzebujesz doświadczonego pośrednika nieruchomości, który zajmie się całym procesem sprzedaży.
Już dawno kilka zdjęć i dwa ogłoszenia na portalach internetowych przestały wystarczać. Rosną ceny mieszkań, a wraz z nimi oczekiwania kupujących. Dziesiątki wizyt potencjalnych klientów, godziny spędzone na rozmowach oraz odpisywaniu na wiadomości zainteresowanych. Sprzedaż nieruchomości wymaga zaangażowania dużej ilości czasu i energii. A co w sytuacji, gdy tego czasu brakuje? Przecież sprzedaż nieruchomości poniżej ceny rynkowej to nie rozwiązanie.

Szybko i w świetnej cenie - czy to możliwe?

Z odpowiednią pomocą - tak. Średni czas sprzedaży nieruchomości, jaki uzyskujemy dla naszych klientów, wynosi tylko 60 dni. To proces, w który angażujemy swoją fachową wiedzę i doświadczenie branżowe, by wypracować dla Ciebie oczekiwane efekty.

Co sprawia, że jest tak skuteczny?
Odpowiednia strategia działania - indywidualnie zaprojektowana pod specyfikę Twojej nieruchomości i Twoich potrzeb.

Etapy skutecznej sprzedaży
w naszym wykonaniu

Zobacz, jak przeprowadzimy proces sprzedaży Twojej nieruchomości krok po kroku.

1

Analiza i wycena
nieruchomości

Określamy potencjał Twojej nieruchomości oraz grupę docelową - to dla nas podstawa do późniejszego budowaniu skutecznej strategii sprzedażowej. Wycenę przeprowadzamy wg aktualnych raportów cen transakcyjnych oraz wewnętrznych analiz.

2

Wizja lokalna

Wizja lokalna polega na poznaniu mocnych i słabych stron nieruchomości. W kolejnym kroku opracowujemy strategię sprzedaży, która pozwoli na wyeksponowanie przewag posiadłości oraz wyróżnienie jej na rynku.

3

Przygotowanie
nieruchomości
do sprzedaży

W pierwszym odruchu ludzie kupują oczami, więc my dbamy, aby ich spojrzenia zatrzymały się na Twojej ofercie. Przygotowujemy nieruchomość pod kątem wizualnym do wizyt potencjalnych nabywców oraz profesjonalnej sesji fotograficznej. Pełna oferta sprzedaży będzie zawierała marketingowy opis z niezbędnymi danymi technicznymi, zdjęcia oraz spacer wirtualny 3D.

4

Działania w prywatnych
bazach klientów

Posiadamy szeroką bazę klientów, dzięki współpracy z 2100 agentami nieruchomości w Poznaniu oraz całej Polsce. Przed udostępnieniem oferty dla ogółu potencjalnych zainteresowanych, jest ona prezentowana wybranej grupie, co podnosi jej prestiż i zwiększa szansę na sprzedaż już w pierwszej rundzie działań.

5

Promocja oferty

Wyróżniamy ofertę na
najpopularniejszych portalach internetowych oraz wewnętrznych, zamkniętych grupach pośredników. Dodatkowo promujemy ją w naszych firmowych kanałach marketingowych np. w mediach społecznościowych.

6

Prezentacja nieruchomości

Kompleksowo zajmujemy się kontaktem z zainteresowanymi osobami: od odpowiedzi na zapytania, aż po umawianie spotkań oraz prezentację nieruchomości. Każdy potencjalny klient jest dokładnie weryfikowany w celu bezpiecznej sprzedaży.

7

Przygotowanie
dokumentacji do finalizacji transakcji

Zajmujemy się opracowaniem pełnej dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia aktu sprzedaży, a także dalszym protokołem z przekazania nieruchomości. Nie wymaga to zaangażowania Twojego czasu i energii.

8

Finalizacja transakcji

Zobacz co klienci sądzą o współpracy z nami

Sprzedaj swoją nieruchomość szybko, bezpiecznie
i skutecznie, dzięki fachowej wiedzy oraz doświadczeniu.
Napisz lub zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację
Skontakuj się z nami
Biuro nieruchomości - AJLAND Real Estate (marka należąca do AJ Nieruchomości - Adam Jasiński)
60-321 Poznań
ul. Świerzawska 7/5

NIP: 778 138 36 59

REGON: 301111235

Ubezpieczenie nr polisy OC:
PON 00008192 PZU
phonefacebooklinkedinyoutube-playinstagram